Pod de frânghie - metal (înălțime de cădere 1 m)
Cod produs: BAP-8003KW-10
Pod de frânghie - metalic (înălțime liberă 1 m) - până la o înălțime de 1 m, nu este necesară o zonă de impact, este suficientă o zonă cu iarbă. Oferim două variante de culoare ale structurii de susținere - maro și argintiu. Mai multe informaţii
| Cod produs: | BAP-8003KW-10 |
|---|---|
| Vârsta recomandată: | 3-15 ani |
| Înălţime de cădere liberă: | 1 m |
| Număr maxim de utilizatori: | 3 |
| Dimensiuni: | 2,08 x 0,9 x 1 m |
| Suprafață necesară pentru asamblare: | 5,08 x 3,9 m |
| Suprafață de amortizare la cădere: | 27/5000 conform EN 1177 - gazon |
| Standard: | ČSN EN 1176-1 ed.2 +A1:2024 ČSN EN 1176-11:2015 |
Structura de susținere este realizată din oțel structural galvanizat și apoi vopsit în câmp electrostatic, iar toate celelalte părți metalice sunt realizate din oțel structural negru, sablat și vopsit duplex cu vopsea electrostatică. Aceste structuri sunt așezate într-un pat de beton.
Frânghiile sunt realizate din material HERKULES (frânghii cu grosimea de 16 mm din polipropilenă cu miez interior din oțel) și sunt conectate cu îmbinări din plastic. Toate materialele de fixare sunt galvanizate sau sunt realizate din oțel inoxidabil.
Fără comentarii sau întrebări Pod de frânghie - maro (înălțime de cădere 1 m) privind acest produs. Nu ezitați să întrebați.