Caracatiță MAXI (UV stabil) TUP3008K - metal
Cod produs: TUP-3008K-10
Caracatiță MAXI (UV stabil) TUP3008K - metal - nu este necesară o zonă de cădere până la înălțimea de 1 m, o suprafață cu iarbă este suficientă. Mai multe informaţii
| Cod produs: | TUP-3008K-10 |
|---|---|
| Vârsta recomandată: | 0-10 ani |
| Înălţime de cădere liberă: | 1 m |
| Număr maxim de utilizatori: | 4 |
| Dimensiuni: | 4,3 x 0,72 x 1,19 m |
| Suprafață necesară pentru asamblare: | 7,3 x 3,7 m |
| Suprafață de amortizare la cădere: | 27/5000 conform EN 1177 - gazon |
| Standard: | ČSN EN 1176-1 ed.2 +A1:2024 ČSN EN 1176-11:2019 |
Structura de susținere este realizată din oțel structural negru, sablat și vopsit duplex prin pulverizare cu pulbere.
Unități din plastic sunt fabricate din plastic HDPE de înaltă calitate (polietilenă colorată de înaltă densitate, caracterizată printr-o stabilitate ridicată a culorii, rezistență la radiații UV, însă, în principal, siguranță, deoarece nu se sparge și nu există, astfel, pericolul de vătămare corporală a copiilor din cauza fragmentelor ascuțite). Tunelul cu frânghii este realizat din material HERKULES (frânghii cu grosimea de 16 mm din polipropilenă cu miez interior din oțel) și este conectat cu îmbinări din plastic sau aluminiu. Tunelul pentru mers de-a bușilea este realizat din PE (polietilenă colorată, caracterizată printr-o stabilitate ridicată a culorii și rezistență la radiații UV) Toate materialele de fixare sunt galvanizate sau sunt realizate din oțel inoxidabil.
Fără comentarii sau întrebări Caracatiță MAXI (UV stabil) TUP3008K - metal privind acest produs. Nu ezitați să întrebați.