Echipament de fitness PS001K
Cod produs: PS-001K-10
Echipament de fitness Mai multe informaţii
Specificații tehnice
| Cod produs: | PS-001K-10 |
|---|---|
| Greutate: | 144.0 kg |
| Vârsta recomandată: | 14+ ani |
| Înălţime de cădere liberă: | 1.0 m |
| Număr maxim de utilizatori: | 1 |
| Dimensiuni: | 1,96 x 0,77 x 1,44 m |
| Suprafață necesară pentru asamblare: | 4,96 x 3,77 m |
| Suprafață de amortizare la cădere: | conform EN 16630 - gazon |
| Standard: | ČSN EN 16630 |
Structura de susținere este realizată din oțel structural, care este protejat împotriva coroziunii prin zincare, ceea ce conduce la o durată lungă de viață a elementelor pentru antrenament sau acoperite cu duplex strat de vopsea pe bază de pulberi întărite în conformitate cu RAL, pentru a preveni coroziunea. Toate celelalte elemente metalice, cum ar fi mânerele, barele paralele etc., sunt, de asemenea, zincate sau acoperite cu duplex strat de vopsea pe bază de pulberi întărite în conformitate cu RAL, pentru a preveni coroziunea, la cererea clientului, elementele pot fi realizate din oțel inoxidabil. Toate materialele de conectare sunt acoperite cu un strat de zinc sau oțel inoxidabil.
Fără comentarii sau întrebări Echipament de fitness PS001K privind acest produs. Nu ezitați să întrebați.
Fișă tehnică [170 kB, PDF]
Produse similare
Produs - FP-013K-10
Echipament de fitness FP-013K Schi duo (ski duo)
Solicitați prețul
Funcții: Construieşte muşchii din partea inferioară a corpului, cum ar fi gambele, muşchii lombari şi cei ai abdomenului inferior. Lucrează muşchii braţelor, îmbunătăţeşte funcţia inimii şi a tractului respirator, coordonarea mişcărilor şi stabilitatea corpului. Instrucțiuni: Poziţionaţi-vă cu tălpile pe platformele mici şi apucaţi ferm mânerele. Începeţi să vă mişcaţi simultan cu mâinile şi picioarele şi încercaţi să ţineţi spatele în poziţie verticală.
cs
sk
de
en
hu
lt