Set căţărare - maro
Specificații tehnice
| Cod produs: | SSE-8704KW-10 |
|---|---|
| Vârsta recomandată: | 3-15 ani |
| Înălţime de cădere liberă: | 1 m |
| Număr maxim de utilizatori: | 6 |
| Dimensiuni: | 2,44 x 2,44 x 2,01 m |
| Suprafață necesară pentru asamblare: | 5,44 x 5,44 m |
| Suprafață de amortizare la cădere: | Cauciuc sau pietriș |
| Standard: | ČSN EN 1176-1 ed.2 +A1:2024 ČSN EN 1176-11:2015 |
Structura de susținere este realizată din oțel structural galvanizat și apoi vopsit în câmp electrostatic, iar toate celelalte părți metalice sunt realizate din oțel structural negru, sablat și vopsit duplex cu vopsea electrostatică. Aceste structuri sunt așezate într-un pat de beton.
Plasa de cățărare, orizontală, sfoara de cățărare și scara cu frânghii sunt realizate din material HERKULES (frânghii cu grosimea de 16 mm din polipropilenă cu miez interior din oțel) și sunt conectate cu îmbinări din plastic. Peretele de cățărare este realizată din HPL (Laminat de înaltă presiune, caracterizată printr-o stabilitate ridicată a culorii însă și rezistența la apă). Suporturile de cățărare sunt realizate din poliester, care asigură o durată lungă de viață, păstrarea culorii, precum și o suprafață confortabilă la contactul cu pielea. Toate materialele de fixare sunt galvanizate sau sunt realizate din oțel inoxidabil.
Fără comentarii sau întrebări Set căţărare - maro privind acest produs. Nu ezitați să întrebați.
Fișă tehnică [170 kB, PDF]
Produse similare
Produs - SDO-8007K-10
Traseul îndemânării - metal
Solicitați prețul
Produs nou
Traseul îndemânării SD8007K - nu este necesară o zonă de cădere până la înălțimea de 1 m, o suprafață cu iarbă este suficientă. Oferim două variante de culoare ale structurii de susținere - maro și argintiu.
Produs - PP-104K-10
Șenile cu tub de frânghie - Mașină Ambulanţă PP104K - integral metalic
Solicitați prețul
Produs nou
Mașină Ambulanţă PP104K - metal - Înălțimea de cădere până la 1 m, deoarece zona de impact este gazon suficient.
Produs - PP-103K-10
Șenile cu tub de frânghie - Mașină Jeep PP103K - integral metalic
Solicitați prețul
Produs nou
Mașină de jeep PP103K - metal - Înălțimea de cădere până la 1 m, deoarece zona de impact este gazon suficient.
Produs - 4U-262KW-10
GAMA UNIVERSAL 4U262KW - maro
Solicitați prețul
Produs nou
2 Turn, tobogan, acoperiș în formă de frunză, rampă înclinată cu trepte și mânere HDPE, rampă înclinată cu trepte HDPE, 2 barieră, punte cu corzi, deschideri.
cs
sk
de
en
hu
lt


