Leagăn cu lanț cu două locuri - metal (înălțime de cădere 1,0 m)
Cod produs: REH-6425KB-15
Leagăn cu lanţ cu patru locuri - metal (înălțime liberă 1,5 m). oferim patru variante de culori pentru structura de susținere - roșu, albastru, maro și lime . Mai multe informaţii
| Cod produs: | REH-6425KB-15 |
|---|---|
| Vârsta recomandată: | 2-15 ani |
| Înălţime de cădere liberă: | 1,5 m |
| Număr maxim de utilizatori: | 9 |
| Dimensiuni: | 7,6 x 1,39 x 2,31 m |
| Suprafață necesară pentru asamblare: | 8 x 7,5 m |
| Suprafață de amortizare la cădere: | Cauciuc sau pietriș 60 m2 |
| Standard: | ČSN EN 1176-1 ed.2 +A1:2024 ČSN EN 1176-2 ed.2:2018 |
Structura de susținere este realizată din oțel structural galvanizat și apoi vopsit în câmp electrostatic, iar toate celelalte părți metalice sunt realizate din oțel structural negru, sablat și vopsit duplex cu vopsea electrostatică. Aceste structuri sunt așezate într-un pat de beton.
Leagănul este atârnat de o grindă metalică cu lanțuri galvanizate. Scaunul tip „Scoică” este realizat din frânghie de polipropilenă cu fibre pentru uz intensiv. Frânghiile sunt realizate din material HERKULES (frânghii cu grosimea de 16 mm din polipropilenă cu miez interior din oțel). Scaunul normal este confecționat din aluminiu, acoperit cu cauciuc moale și confortabil. Baby Scaunul este realizat din cauciuc și este ranforsat cu inserţie din aluminiu. Toate materialele de fixare sunt galvanizate sau sunt realizate din oțel inoxidabil.
Fără comentarii sau întrebări Leagăn cu lanţ cu patru locuri - albastru (înălțime de cădere 1,5 m) privind acest produs. Nu ezitați să întrebați.