Carusel Tulip KON0057KY (diametru 0,57 m)
Produs nou
Cod produs: KON-0057KY-10
Înălțime de cădere de până la 1 m, o peluză cu un diametru de 57 cm este suficientă ca suprafață de aterizare. Mai multe informaţii
Alegeți opțiunea de culoare
Specificații tehnice
| Cod produs: | KON-0057KY-10 |
|---|---|
| Vârsta recomandată: | 2-15 ani |
| Înălţime de cădere liberă: | 1 m |
| Număr maxim de utilizatori: | 1 |
| Dimensiuni: | 0,57 x 0,57 x 0,53 m |
| Suprafață necesară pentru asamblare: | 3,57 x 3,57 m |
| Suprafață de amortizare la cădere: | 27/5000 conform EN 1177 - gazon |
| Standard: | ČSN EN 1176-1 ed.2 +A1:2024 ČSN EN 1176-5:2020 |
Caruselul este proiectat având în vedere rezistența la solicitări ridicate și durata lungă de viață. Laleaua este fabricată din polietilenă. Toate elementele de fixare sunt galvanizate sau din oțel inoxidabil.
Fără comentarii sau întrebări Carusel Tulip KON0057KY (diametru 0,57 m) privind acest produs. Nu ezitați să întrebați.
Fișă tehnică [170 kB, PDF]
cs
sk
de
en
hu
lt




